Čas psychopatů mobi

Čas psychopatů

Čas psychopatů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čas psychopatů z František Honzák

 • Název knihy: Čas psychopatů
 • Autor knihy: František Honzák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 335
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7492-384-5
 • EAN: 9788074923845
 • Dostupné soubory: cas-psychopatu-399860.pdf, cas-psychopatu-399860.epub, cas-psychopatu-399860.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čas psychopatů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čas psychopatů z František Honzák

Psychopatů – tedy správně lidí trpících disociální poruchou osobnosti – je ve společnosti odjakživa vždy stabilní procento. Ať se pohybujeme kdekoli, je prakticky nemožné se těmto antisociálním parazitům zcela vyhnout – je možné, že mezi ně patří náš soused, nadřízený, volený politik nebo v horším případě rodinný příslušník.
Text, v němž spojili síly bratři Radkin a František Honzákovi, pojímá problematiku psychopatie opravdu důsledně. Z Radkinova pojednání se dozvíme, co vlastně psychopatie je, jaké jsou její projevy a příčiny a proč je vhodné při kontaktu s tímto „člověkem bez pocitu strachu“ vzít nohy na ramena.
Oba pak v symbióze lékaře a historika v zevrubném dějinném exkurzu čtenáře podrobně seznamují s „dobrými i zlými“ psychopaty, kteří se svým jednáním dokázali zapsat do dějin, a to od doby antických božstev po žhavou současnost.

Stáhnout Čas psychopatů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čas psychopatů je 335 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čas psychopatů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čas psychopatů z František Honzák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čas psychopatů z František Honzák.

Populární vyhledávání: Čas psychopatů pdf, stáhnout Čas psychopatů pdf, stáhnout Čas psychopatů knihu pdf, Čas psychopatů kniha ve formátu pdf, zdarma Čas psychopatů kniha ke stažení, zdarma Čas psychopatů ebook ve formátu pdf, Čas psychopatů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čas psychopatů pdf? Jak mohu stáhnout Čas psychopatů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čas psychopatů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čas psychopatů? stáhnout Čas psychopatů epub, stáhnout Čas psychopatů ebook epub, Čas psychopatů e-kniha ve formátu epub, zdarma Čas psychopatů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čas psychopatů epub? Jak stáhnout knihu Čas psychopatů ve formátu epub? Čas psychopatů mobi, stáhnout Čas psychopatů mobi, stáhnout Čas psychopatů e-kniha mobi, Čas psychopatů kniha ve formátu mobi, zdarma Čas psychopatů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čas psychopatů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čas psychopatů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čas psychopatů z František Honzák zdarma? Jak stáhnout Čas psychopatů z František Honzák e-knihu zdarma?

Leave a Reply