Anjelské afirmácie stáhnout knihu epub zdarma

Anjelské afirmácie

Anjelské afirmácie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Anjelské afirmácie z Janka Sofia Thomková

 • Název knihy: Anjelské afirmácie
 • Autor knihy: Janka Sofia Thomková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 100
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-89711-74-1
 • EAN: 9788089711741
 • Dostupné soubory: anjelske-afirmacie-361215.pdf, anjelske-afirmacie-361215.epub, anjelske-afirmacie-361215.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Anjelské afirmácie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Anjelské afirmácie z Janka Sofia Thomková

Milý čitateľ, návod na použitie tejto láskyplnej knižočky je jednoduchý: precíť svoj stav mysle a tela, náhodne otvor a čítaj. Čo sa ti dostane do očí duše, to si tichučko vlož do srdca a počas dňa si to nenásilne pripomínaj. Nepochybuj o tom, že ak semienko obsahujúce neobyčajnú liečivú moc budeš polievať, chytí sa a prinesie ti obrovskú úrodu. V podobe pokoja, zdravia a vnútornej spokojnosti. Rovnako tak môžeš vyfarbiť mandaly pod afirmáciami na tvoj obraz. Tým sa táto kniha stane skutočne „tvojou“.

Autor o knihe:
"Najväčším životným magnetom zostali momenty, keď som padla na dno a bez dychu odovzdané viere v steblo nás zušľachtených, obitých o balvany, vyvrhol ma prúd na breh. Tam sa sila násobila pokorou. Ego povýšenosti, okresané prekážkami strachu a nevedomosti, premenilo sa na čistú odvahu, úctu a vieru. A opäť s prebudenou vášňou a láskou k púti zhojenú loďkou svojho tela položila som na hladinu…"Janka Sofia Thomková

Stáhnout Anjelské afirmácie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Anjelské afirmácie je 100 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Anjelské afirmácie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Anjelské afirmácie z Janka Sofia Thomková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Anjelské afirmácie z Janka Sofia Thomková.

Populární vyhledávání: Anjelské afirmácie pdf, stáhnout Anjelské afirmácie pdf, stáhnout Anjelské afirmácie knihu pdf, Anjelské afirmácie kniha ve formátu pdf, zdarma Anjelské afirmácie kniha ke stažení, zdarma Anjelské afirmácie ebook ve formátu pdf, Anjelské afirmácie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Anjelské afirmácie pdf? Jak mohu stáhnout Anjelské afirmácie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Anjelské afirmácie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Anjelské afirmácie? stáhnout Anjelské afirmácie epub, stáhnout Anjelské afirmácie ebook epub, Anjelské afirmácie e-kniha ve formátu epub, zdarma Anjelské afirmácie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Anjelské afirmácie epub? Jak stáhnout knihu Anjelské afirmácie ve formátu epub? Anjelské afirmácie mobi, stáhnout Anjelské afirmácie mobi, stáhnout Anjelské afirmácie e-kniha mobi, Anjelské afirmácie kniha ve formátu mobi, zdarma Anjelské afirmácie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Anjelské afirmácie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Anjelské afirmácie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Anjelské afirmácie z Janka Sofia Thomková zdarma? Jak stáhnout Anjelské afirmácie z Janka Sofia Thomková e-knihu zdarma?

Leave a Reply