Alchymie jako hieratické umění kniha (.pdf.epub.mobi)

Alchymie jako hieratické umění

Alchymie jako hieratické umění stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Alchymie jako hieratické umění z Henry Corbin

 • Název knihy: Alchymie jako hieratické umění
 • Autor knihy: Henry Corbin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 166
 • Žánrové knihy: Alchymie
 • ISBN: 978-80-7530-087-4
 • EAN: 9788075300874
 • Dostupné soubory: alchymie-jako-hieraticke-umeni-360264.pdf, alchymie-jako-hieraticke-umeni-360264.epub, alchymie-jako-hieraticke-umeni-360264.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Alchymie jako hieratické umění v dolní části stránky

Shrnutí knihy Alchymie jako hieratické umění z Henry Corbin

Tato kniha je souborem tří studií, které vynikající znalec islámské kultury a mystiky Henry Corbin věnoval alchymii. Jde o komentované překlady krátkých, ale klíčových textů, které se neomezují na pouhý popis jednotlivých operací, ale zároveň se otevřeně potýkají s otázkou dosahu Velkého Díla v rámci muslimského duchovního hledání. Těmito třemi texty jsou: Komentář esoterika Ajdamura Džaldakího (14. stol.) k jednomu výroku Imáma ?Alího ibn Abí Táliba týkajícího se alchymie. Džaldakí zde jasně vykresluje paralelu mezi úlohou proroctví a alchymie, čímž naznačuje plný rozsah náboženského a metafyzického významu Velkého Díla. Druhým textem je Džaldakího komentář ke spisu Apollónia z Tyany (Balínás) o symbolismu alchymického Díla, a konečně třetí část této knihy je představením a komentovaným překladem spisu alchymisty Džábira ibn Hajjána, Kniha Slovutného (Kitáb al-Madžíd), věnovaného definici metafyzického významu muslimského alchymisty.

Stáhnout Alchymie jako hieratické umění knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Alchymie jako hieratické umění je 166 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Alchymie jako hieratické umění kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Alchymie jako hieratické umění z Henry Corbin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Alchymie jako hieratické umění z Henry Corbin.

Populární vyhledávání: Alchymie jako hieratické umění pdf, stáhnout Alchymie jako hieratické umění pdf, stáhnout Alchymie jako hieratické umění knihu pdf, Alchymie jako hieratické umění kniha ve formátu pdf, zdarma Alchymie jako hieratické umění kniha ke stažení, zdarma Alchymie jako hieratické umění ebook ve formátu pdf, Alchymie jako hieratické umění knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Alchymie jako hieratické umění pdf? Jak mohu stáhnout Alchymie jako hieratické umění kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Alchymie jako hieratické umění zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Alchymie jako hieratické umění? stáhnout Alchymie jako hieratické umění epub, stáhnout Alchymie jako hieratické umění ebook epub, Alchymie jako hieratické umění e-kniha ve formátu epub, zdarma Alchymie jako hieratické umění ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Alchymie jako hieratické umění epub? Jak stáhnout knihu Alchymie jako hieratické umění ve formátu epub? Alchymie jako hieratické umění mobi, stáhnout Alchymie jako hieratické umění mobi, stáhnout Alchymie jako hieratické umění e-kniha mobi, Alchymie jako hieratické umění kniha ve formátu mobi, zdarma Alchymie jako hieratické umění ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Alchymie jako hieratické umění mobi? Jak mohu stáhnout knihu Alchymie jako hieratické umění v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Alchymie jako hieratické umění z Henry Corbin zdarma? Jak stáhnout Alchymie jako hieratické umění z Henry Corbin e-knihu zdarma?

Leave a Reply