Agent v kapse stáhnout knihu epub

Agent v kapse

Agent v kapse stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Agent v kapse z Jiří Chalupa

 • Název knihy: Agent v kapse
 • Autor knihy: Jiří Chalupa
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Příručky a návody
 • ISBN: 978-80-7448-077-5
 • EAN: 9788074480775
 • Dostupné soubory: agent-v-kapse-371554.pdf, agent-v-kapse-371554.epub, agent-v-kapse-371554.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Agent v kapse v dolní části stránky

Shrnutí knihy Agent v kapse z Jiří Chalupa

Náš tajný agent vám poradí, jak se chovat v nebezpečných a nezvyklých situacích! Pět kamarádů kromě přátelství spojuje i kouzelná figurka agenta. V každé kapitole čelí jedno z dětí nebezpečí, ale naštěstí se objeví agent a nabídne různé varianty řešení. Společně pak s dětmi vyloučí ty nevhodné a kamarádi tak přijdou na to, jak se zachovat. Veselá knížka podle stejnojmenného televizního cyklu děti naučí, jak nepanikařit, zachovat si chladnou hlavu a preventivně v budoucnu případný problém včas rozpoznat.

Stáhnout Agent v kapse knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Agent v kapse je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Agent v kapse kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Agent v kapse z Jiří Chalupa – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Agent v kapse z Jiří Chalupa.

Populární vyhledávání: Agent v kapse pdf, stáhnout Agent v kapse pdf, stáhnout Agent v kapse knihu pdf, Agent v kapse kniha ve formátu pdf, zdarma Agent v kapse kniha ke stažení, zdarma Agent v kapse ebook ve formátu pdf, Agent v kapse knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Agent v kapse pdf? Jak mohu stáhnout Agent v kapse kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Agent v kapse zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Agent v kapse? stáhnout Agent v kapse epub, stáhnout Agent v kapse ebook epub, Agent v kapse e-kniha ve formátu epub, zdarma Agent v kapse ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Agent v kapse epub? Jak stáhnout knihu Agent v kapse ve formátu epub? Agent v kapse mobi, stáhnout Agent v kapse mobi, stáhnout Agent v kapse e-kniha mobi, Agent v kapse kniha ve formátu mobi, zdarma Agent v kapse ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Agent v kapse mobi? Jak mohu stáhnout knihu Agent v kapse v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Agent v kapse z Jiří Chalupa zdarma? Jak stáhnout Agent v kapse z Jiří Chalupa e-knihu zdarma?

Leave a Reply