Abúsír – V srdci pyramidových polí stáhnout knihu online

Abúsír - V srdci pyramidových polí

Abúsír – V srdci pyramidových polí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Abúsír – V srdci pyramidových polí z Miroslav Verner

 • Název knihy: Abúsír – V srdci pyramidových polí
 • Autor knihy: Miroslav Verner
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 283
 • Žánrové knihy: Archeologie a heraldika
 • ISBN: 978-80-200-2700-9
 • EAN: 9788020027009
 • Dostupné soubory: abusir-364404.pdf, abusir-364404.epub, abusir-364404.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Abúsír – V srdci pyramidových polí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Abúsír – V srdci pyramidových polí z Miroslav Verner

Archeologická expedice Českého egyptologického ústavu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze působí v Egyptě od počátku šedesátých let 20. století. Pracuje na více místech, hlavní výzkumná činnost se však soustřeďuje na Abúsír – pohřebiště s hrobkami králů 5. dynastie, ležící v samém srdci pyramidových polí starověké Memfidy. Poprvé sem přišla, aby zkoumala jedinou hrobku – Ptahšepsesovu mastabu. Od té doby se česká archeologická koncese podstatně rozšířila a dnes zaujímá plochu cca dva kilometry čtvereční. Byly zde odkryty dříve neznámé pyramidy, chrámy, papyrové archivy, hrobky, šachtové komplexy, a dokonce velké hřbitovy z různých období egyptských dějin. Protože od vydání první české knihy o Abúsíru uplynulo více než dvacet let, během nichž došlo k mnoha pozoruhodným objevům, snaží se předkládaná publikace přiblížit českým čtenářům současné výsledky výzkumu této důležité lokality.

Stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Abúsír – V srdci pyramidových polí je 283 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Abúsír – V srdci pyramidových polí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Abúsír – V srdci pyramidových polí z Miroslav Verner – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Abúsír – V srdci pyramidových polí z Miroslav Verner.

Populární vyhledávání: Abúsír – V srdci pyramidových polí pdf, stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí pdf, stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí knihu pdf, Abúsír – V srdci pyramidových polí kniha ve formátu pdf, zdarma Abúsír – V srdci pyramidových polí kniha ke stažení, zdarma Abúsír – V srdci pyramidových polí ebook ve formátu pdf, Abúsír – V srdci pyramidových polí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí pdf? Jak mohu stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Abúsír – V srdci pyramidových polí? stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí epub, stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí ebook epub, Abúsír – V srdci pyramidových polí e-kniha ve formátu epub, zdarma Abúsír – V srdci pyramidových polí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Abúsír – V srdci pyramidových polí epub? Jak stáhnout knihu Abúsír – V srdci pyramidových polí ve formátu epub? Abúsír – V srdci pyramidových polí mobi, stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí mobi, stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí e-kniha mobi, Abúsír – V srdci pyramidových polí kniha ve formátu mobi, zdarma Abúsír – V srdci pyramidových polí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Abúsír – V srdci pyramidových polí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Abúsír – V srdci pyramidových polí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí z Miroslav Verner zdarma? Jak stáhnout Abúsír – V srdci pyramidových polí z Miroslav Verner e-knihu zdarma?

Leave a Reply