100 rokov Česka a Slovenska e-kniha zdarma

100 rokov Česka a Slovenska

100 rokov Česka a Slovenska stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy 100 rokov Česka a Slovenska z Igor Ďurič

 • Název knihy: 100 rokov Česka a Slovenska
 • Autor knihy: Igor Ďurič
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Dějiny států
 • ISBN: 978-80-89662-27-2
 • EAN: 9788089662272
 • Dostupné soubory: 100-rokov-ceska-a-slovenska-398188.pdf, 100-rokov-ceska-a-slovenska-398188.epub, 100-rokov-ceska-a-slovenska-398188.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy 100 rokov Česka a Slovenska v dolní části stránky

Shrnutí knihy 100 rokov Česka a Slovenska z Igor Ďurič

Kniha 100 rokov Česka a Slovenska

je úplne iná, ako bežné publikácie o histórii. Storočné dejiny štátu predstavuje netradičnou a vizuálne atraktívnou kombináciou výstižných stručných textov a pútavých originálnych celostranových ilustrácií vo forme detailných perokresieb. Exkluzivitu knihy znásobuje exkluzívne materiálové prevedenie.
Každému roku histórie Česka a Slovenska je v knihe venovaná jedna dvojstrana. Čitateľ sa v skratke môže zoznámiť s 365 najdôležitejšími a najzaujímavejšími politickými, spoločenskými a ekonomickými udalosťami, kľúčovými pre vnútorný dejinný vývoj štátu, ale aj udalosťami kultúrnymi či športovými. Spozná ľudí, ktorí predchádzajúcich 100 rokov šírili slávu Československa, Česka a Slovenska v zahraničí či už vedeckými objavmi a vynálezmi alebo v športe a umení.

Kniha má ambície u všetkých generácií čitateľov vyvolať či obnoviť oprávnený pocit úcty a hrdosti k dejinám nášho spoločného štátu.
Publikácia je určená každému záujemcovi o históriu, patrí do všetkých domácnosti, ktoré si cieľavedome tvoria svoje rodinné knižnice a iste sa dostane nielen do verejných knižníc ale aj do škôl.

Kniha je výsledkom práce kolektívu pod vedením Igora Ďuriča, PhD., ktorý je autorom textovej časti. Igor Ďurič je autorom a spoluautorom dvoch knižných publikácií, venujúcich sa genealógii a novovekej štátnej správe a viacerých článkov na tieto témy.
Odborným garantom a recenzentom faktografie je Marína Zavacká, PhD. z Historického ústavu SAV – oddelenie najnovších dejín. Je známa širokou publikačnou činnosťou a množstvom citácií a recenzií v domácich a zahraničných publikáciách.
Ilustrácie vytvoril Peter Hricák. Svojimi skúsenosťami s kresbou historických reálií a tvorbou historických kostýmov sa približuje aj čitateľovi strednej a staršej generácie. Je znalcom a propagátorom histórie, pôsobí tiež v Klube vojenskej histórie Teokratos.
Grafické spracovanie realizoval Martin Janoško. Na knižnej tvorbe participuje od roku 1998, najmä v oblasti výtvarného umenia, beletrie, histórie a hudby. Jeho dizajnérske realizácie prispeli k úspechom finalistov výtvarných, hudobných a literárnych ocenení, napr. ceny Anasoft litera, ceny Jána Johanidesa, Radio_Head Awards, Ceny Oskara Čepana, Prix Ars Electronica, a ďalších.

Stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu 100 rokov Česka a Slovenska je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy 100 rokov Česka a Slovenska kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

100 rokov Česka a Slovenska z Igor Ďurič – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize 100 rokov Česka a Slovenska z Igor Ďurič.

Populární vyhledávání: 100 rokov Česka a Slovenska pdf, stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska pdf, stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska knihu pdf, 100 rokov Česka a Slovenska kniha ve formátu pdf, zdarma 100 rokov Česka a Slovenska kniha ke stažení, zdarma 100 rokov Česka a Slovenska ebook ve formátu pdf, 100 rokov Česka a Slovenska knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska pdf? Jak mohu stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu 100 rokov Česka a Slovenska? stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska epub, stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska ebook epub, 100 rokov Česka a Slovenska e-kniha ve formátu epub, zdarma 100 rokov Česka a Slovenska ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu 100 rokov Česka a Slovenska epub? Jak stáhnout knihu 100 rokov Česka a Slovenska ve formátu epub? 100 rokov Česka a Slovenska mobi, stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska mobi, stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska e-kniha mobi, 100 rokov Česka a Slovenska kniha ve formátu mobi, zdarma 100 rokov Česka a Slovenska ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu 100 rokov Česka a Slovenska mobi? Jak mohu stáhnout knihu 100 rokov Česka a Slovenska v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska z Igor Ďurič zdarma? Jak stáhnout 100 rokov Česka a Slovenska z Igor Ďurič e-knihu zdarma?

Leave a Reply